W minioną środę klasa 2c świętowała Dzień Rodzica w Osiedlowym Domu Kultury w Augustowie. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, w którym połączyły wiersze Jana Brzechwy z piosenkami z „Pana Kleksa” oraz innymi utworami tworzącymi barwne, pełne radości przedstawienie. Rodzice otrzymali również własnoręcznie przygotowane upominki, a całe wydarzenie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez mamy. To był piękny czas wspólnego świętowania.