12 lipca 2024 r., w Dniu Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej, poczet sztandarowy naszej szkoły na czele z panem dyrektorem Leszkiem Mołodziejko oraz nauczycielami, uczestniczył w uroczystościach patriotyczno – religijnych poświęconym 79 rocznicy tych tragicznych wydarzeń.
Na placu powstającego Domu Obławy Augustowskiej, zaproszeni goście przypomnieli nazwiska Ofiar Obławy Augustowskiej. Zgromadzeni przedstawiciele różnych organizacji, reprezentanci wojska, Kościoła, harcerstwa, jednostek samorządowych, placówek kultury i oświaty złożyli kwiaty i oddali hołd Ofiarom Obławy Augustowskiej.
Piękną postawę zaprezentowali nasi uczniowie i uczennice z pocztu sztandarowego, którzy wzorowo uczestniczyli w uroczystościach pomimo trwających wakacji.

Opiekunowie pocztu: Marianna Doroszko – Maksimowska
Danuta Jolanta Gregorowicz