Podsumowanie akcji "Opatrunek na ratunek".

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Serdecznie Dziękujemy za włączenie sie w akcję “Opatrunek na ratunek”.

Informujemy, że udało się zebrać:

438 bandaży

235 kompresów

147 opakowań plastrów opatrunkowych

125 gaz opatrunkowych

73 opasek elastycznych uciskowych z zapinką

52 strzykawki jednorazowe

49 igieł jednorazowych

41 opatrunków

23 maści ichtiolowe

16 woreczków waty

16 buteleczek wody utlenionej

12 pudełek rękawiczek jednorazowych

10 chust opatrunkowych

6 kocy termicznych

4 przyrządy do przetaczania płynów

3 termometry

1 apteczka samochodowa

Serdecznie dziękujemy !!!

” Za dobre serca , które pochyliły się tam, gdzie potrzebowano pomocy. Za wrażliwość, za czynienie dobra , bezinteresowność i wrażliwość.
Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu i Uczniom – Dziękujemy!

Strażacy Wspólnie Przeciw Białaczce

Oni nie byli obojętni. Mowa o nauczycielach i uczniach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie. Już po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna paczka”. Jak mówi Agnieszka Renata Milanowska, dyrektor placówki, nikogo nie trzeba było namawiać do wzięcia udziału w akcji. Uczniowie zawsze są chętni do pomocy.
Szlachetna paczka, grudzień 2018