Ortografia nie musi być trudna jeśli łączy naukę z pasją i zabawą. Udowadniają to uczniowie klas trzecich biorący udział w szkolnym konkursie ortograficznym. Tegoroczna edycja odbyła się 29 listopada, a wzięło w niej udział 12 uczniów, wyłonionych w trakcie eliminacji klasowych. Tematem, z którym przyszło im się zmagać, były „Andrzejkowe wróżby”. Tekst najeżony trudnościami ortograficznymi najlepiej napisały:

1. Nadia Burakiewicz 3b
  2. Kornelia Woronowicz 3c
  3. Hanna Samocik 3d
  4. Oliwia Kalinowska 3d

Uczennice te będą reprezentowały szkołę w następnym, międzyszkolnym etapie konkursu. Życzymy im powodzenia i mocno trzymamy kciuki.

Organizatorzy:

Renata Chmielewska