Kolejna akcja charytatywna znów potwierdziła, że dzieciaki z naszej szkoły i ich rodzice mają ogromne serca. Tym razem pomogliśmy strażakom, którzy wcielą się w rolę mikołaja na dziecięcych oddziałach onkologicznych. W końcu “Bogatym jest nie ten, który posiada, lecz ten kto daje”.

Wszystkim ofiarodawcom składamy gorące podziękowania. Uczniom z klasy: 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d, 5a, 7b, 8b oraz ich rodzicom, a także wychowawcom, którzy nagłaśniali akcję i zbierali podarunki.

Dziękujemy 🙂

Przy okazji tej akcji uczniowie klasy 2 d mieli możliwość stawiania swoich  pierwszych kroków w wolontariacie w myśl przysłowia „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Odebrali cenną lekcję.

                                                                                            Szkolny Wolontariat