Dnia 21 czerwca uczniowie klasy II d z wychowawczynią pojechali na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Grądzkich Ełckich koło Kalinowa. Uczniowie mieli okazję zrobić według własnego pomysłu mydełka w różnych kolorach i o różnych zapachach. Wykonywali także ozdoby na słoiczki z masy plastycznej. Mogli także bawić się różnymi klockami i kreatywnie budować najróżniejsze instalacje. Ostatnim punktem programu było zjedzenie kiełbasek z grilla. Wspólne przebywanie i wspólna praca przypadła wszystkim do gustu. Podsumowaniem wspaniałego dnia były uśmiechy uczestników. Wszyscy zgodnie potwierdzali, że powinniśmy tam wrócić we wrześniu.

Anna Jakucewicz -wychowawca kl. II d