W klasie 2c została przeprowadzona lekcja języka niemieckiego z częściami ciała w roli głównej. Uczniowie w ramach tych zajęć nauczyli się podawać swoje imię, poznali podstawowe słownictwo związane z częściami ciała, mieli okazję zmierzyć się w angażujących grach językowych, a nawet zdążyli wykonać kolorowe stworki opatrzone niemieckimi podpisami i to wszystko w 45 minut. Dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem i zaciekawieniem, mimo że to było ich pierwsze spotkanie z językiem niemieckim, być może nie ostatnie.