W dniu 18 lutego 2025 r. uczniowie klas 1c, 1d i 1e mieli okazję obejrzeć spektakl „Dobranocki sprzed lat” w wykonaniu młodzieży z Teatru Res Humanae, którego opiekunem jest pani Bożena Bendig. Podczas przedstawienia dzieci zapoznały się z różnymi formami teatralnymi, które fascynowały ich rodziców oraz dziadków.

Dobranocki były zaprezentowane w różnych formach teatralnych, a widzowie mogli poznać bajki, które oglądali w swoim dzieciństwie ich rodzice lub dziadkowie.

 Było to niezwykle edukacyjne i inspirujące doświadczenie dla wszystkich obecnych, które wywołało wiele radości, wzruszeń i ciepłych wspomnień. 

Serdeczne podziękowania dla młodzieży za ich wspaniały występ oraz dla pani Bożeny Bendig za zorganizowanie tego wydarzenia.

 

Wychowawczynie klas pierwszych