,,Gdy lata złote nogi szykują się do drogi…”

Skończyły się wakacje i zaczął się czas powrotów…Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Augustowie uroczyście rozpoczęła  rok szkolny 2024/2025 . Pan Dyrektor Leszek Mołodziejko zwrócił się z ciepłymi słowami do dziatwy szkolnej i powitał tak licznie przyjętych w tym roku do naszej placówki  uczniów klas pierwszych oraz nowych członków Grona Pedagogicznego. Nie zabrakło również gości – Pani Agnieszki Dogiel – przewodniczącej Rady Rodziców i Pani Anny Jakucewicz – prezesa  Związku Sybiraków (oddział w Augustowie), które życzyły młodzieży i wszystkim pracownikom samych sukcesów.

Jutro zabrzmi pierwszy dzwonek! Niech ten rok szkolny upłynie pod znakiem zadowolenia z osiągniętych wyników, podejmowania nowych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji. Czekamy z utęsknieniem na nowy obiekt sportowy, więc będzie nam również potrzebna cierpliwość:)