Wielkimi krokami zbliżają się ferie letnie. To pora na odpoczynek i zabawę. Jednak powinniśmy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, aby ten czas był pełen radosnych i niezapomnianych wrażeń.
Dnia 17.06.2024r. w naszej szkole odbyło się spotkanie dla klas I -III z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Augustowie dotyczące bezpiecznego wypoczynku latem. Podczas prezentacji uczniowie przypomnieli sobie, jak ważne jest
odpowiednie ubranie, dostosowane do warunków pogodowych, zwłaszcza przy dużym nasłonecznieniu i jak zachować się po ugryzieniu przez kleszcza. Pani Milena także przypomniała uczniom o aktywności fizycznej, a także jak bawić się nad wodą, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym.
Dzięki zdobytej wiedzy podczas spotkania wiemy jak bezpiecznie zachować się w górach, nad morzem czy w lesie.

Zespół Promocji Zdrowia