W dniu 11.05.2024 r. na Powiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w indywidualnych konkurencjach LA naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Bujnowska, Nadia Burakiewicz, Olga Citkowska, Martyna Czuper, Anna Haraburda, Maja Hawrus, Magdalena Kłoczko, Wiktoria Masiejczyk, Matylda Sokołowka, Janina Zalewska,  Lisa Żylińska.

II miejsce w biegu na 100 m zajęła Ewelina Veretiuk z klasy 8a, IV miejsce w biegu na 600 m – Matylda Sokołowska, klasa 5c,  IV miejsce w pchnięciu kulą – Nadia Burakiewicz, klasa 5b. Najlepszą z dziewcząt na 60 m i w skoku w dal byłą Janina Zalewska z klasy 5b.

Drużyna chłopców wystartowała w składzie: Antek Bielawski i Borys Łapiński w biegu na 200 m, Antoni Grabowski – 60 m i skok w dal, Kewin Gawryluk – skok w dal i 600m, Łukasz Piekarski, Kuba Dziądziak, Symon Majewski – dystans 600m.

Sztafeta  4*60 m wskłądzie: Kewin, Kuba , Antek i Szymon zajęła III miejsce.

Gratulacje!

Opiekunowie: p. Wiesława Domańska i p.Wojcieh Sikora