„W karnawale, w karnawale Dzieci bawią się wspaniale” 

W naszej szkole  bal karnawałowy dla uczniów klas 1-3 odbył się 11 stycznia 2024r. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna naszej szkoły zapełniła się uczniami, którzy wyglądali inaczej niż na co dzień. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły przebrane w piękne stroje balowe. W atmosferze radości i w rytmie skocznej muzyki najmłodsi uczniowie naszej szkoły przeżywali swój czas tańców i pląsów, które przeplatane były ciekawymi konkursami. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Podczas balu przewidziana była przerwa na odpoczynek i poczęstunek w swoich klasach. Miłą niespodziankę sprawili nam uczniowie kl. VII , którzy przygotowali ciekawe zabawy i quiz wiedzy o zwyczajach i tradycjach karnawałowych. Patrząc na zadowolone buzie dzieci, chce się krzyknąć: NIECH ŻYJE BAL!