To, że święta są piękne, wie każdy z nas. Możemy jednak sprawić, by wszyscy dookoła byli w tym czasie szczęśliwi i w spokoju oczekiwali na Boże Narodzenie. 

Ostatni weekend upłynął w całym kraju w atmosferze cudów Szlachetnej Paczki. Nie mogło w tym przedsięwzięciu zabraknąć i Nas. Już od listopada cała społeczność szkolna rozpoczęła przygotowania. Fundusze zebrane przez każdą z klas podczas kiermaszy słodkości pozwoliły, aby wspomóc najbardziej potrzebujących z najbliższego otoczenia. Moglibyśmy też wesprzeć augustowskie Hospicjum, któremu przekazaliśmy piękne ozdoby świąteczne oraz odwiedzić ze świąteczną paczką Sybiraków, którzy nierozerwalnie są częścią naszej szkoły. 

Samorząd uczniowski z całego serca dziękuje za zaangażowanie i ogrom wsparcia naszym wspaniałym Uczniom i ich kochanym Rodzicom. Podziękowania składamy też na ręce Kadry Pedagogicznej i Dyrektora Szkoły za wsparcie w organizacji akcji. 

Niezmiernie miło Nam napisać to już po raz kolejny: ZA ROK DZIAŁAMY ZNÓW!❤️❤️❤️