W ramach pomocy psom z augustowskiego przytuliska, przekazane zostały świąteczne podarunki na rzecz stowarzyszenia Kudłacz prowadzonego przez p. Barbarę Korzeniewską. W imieniu p. Barbary, dary odebrała p. B. Ziemak. Wśród podarków znalazło się pożywienie, koce, akcesoria dla psów oraz pieniądze. Wszystkie prezenty zostały zebrane podczas akcji wirtualnej adopcji psa, gdzie każda klasa z oddziału 1-3 zbierała pieniądze i karmę na rzecz wylosowanego w październiku pieska z przytuliska. Akcję zasiliły również fundusze  z kiermaszu żywności oraz przeprowadzonej loterii fantowej dla klas 1-3. Podczas loterii, nasi najmłodsi uczniowie, za losy w cenie 1, 2 i 5 zł, mogli wylosować zabawki, pluszaki, gry planszowe, książki i inne ciekawe gadżety. Zebrane fundusze z pewnością pozwolą na znaczną pomoc dla piesków z wspomnianego przytuliska.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w pomocy dla zwierząt, a wolontariuszom z klasy 7b za sprawne przeprowadzenie akcji. 
Wesołych i zdrowych Świąt z naszymi pupilami!
Opiekun, Joanna Żydaniec