Dnia 11 grudnia 2023 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu recytatorskiego ”Gwiazdkowe Harce”.
Dzieci „ harcowały” w dwóch grupach : pierwszą grupę stanowili uczniowie z klas pierwszych, natomiast drugą grupę uczniowie z klas drugich i trzecich razem.
Motywem przewodnim tegorocznego konkursu były wiersze Wandy Chotomskiej , jak również utwory o tematyce zimowej i bożonarodzeniowej. Wszyscy konkursowicze byli wspaniale przygotowani, a jury miało bardzo trudne zadanie z wyborem najlepszych.
Po burzliwych obradach komisja zdecydowała, że w kategorii klas pierwszych zwycięzcami zostali: Gąsiewska Anita z klasy I a i Nowak Arkadiusz z klasy I b. W kategorii klas drugich i trzecich: Nycz Bartek z klasy IIb oraz Toczyłowski Adam z klasy IIIc.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym, międzyszkolnym etapie konkursu.