Co prawda do Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, a my już teraz mogliśmy poczuć magię nadchodzących świąt. Na zaproszenie przedstawicieli sklepu JYSK, w tym mamy naszego Filipa – pani Agnieszki, doświadczyliśmy niezwykłych chwil. Wystrojeni w czerwono- białe stroje, w czapeczki Mikołaja, stroiliśmy w sklepie choinki różnymi ozdobami.
Z ciekawością przyglądali się temu klienci, którzy podziwiali efekty pracy chłopców
i dziewczynek. Każdy skorzystał też z sesji zdjęciowej w specjalnie do tego przygotowanym kąciku. Tańczyliśmy, bawiliśmy się w pociąg, poznawaliśmy niektóre działy sklepowe i pracę obsługi sklepu. Słodki poczęstunek umilał nam czas. Rozstrzygnięto też konkurs plastyczny na najlepszą pracę o Mikołaju. Jury po długich obradach, zdecydowało przyznać I miejsce dla wszystkich. Nagrodą były mikołajkowe skrzaty, które zabraliśmy ze sobą do szkoły.

Pomysł takich zajęć bardzo przypadł nam do gustu, a zdjęcia będą doskonałą ich pamiątką.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Kubryńskiej i całemu zarządowi sklepu JYSK za taką możliwość.

Uczniowie klasy I b wraz z wychowawcą.