Nasi uczniowie w Programie Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży – BAKCYL

W dniach 20 – 27 października 2023 r. uczniowie klas szóstych uczestniczyli w lekcjach w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL.
Lekcje prowadzone były w formule on-line z wykorzystaniem platformy webinarowej Clickmeeting. BAKCYL to wspólny sukces instytucji partnerskich, wolontariuszy, samorządów a także szkół.
Uczniowie klasy VI D z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach pt. „Co Byk i Niedźwiedź powiedzą Ci o finansach?”. Natomiast uczniowie klasy VI C brali udział w warsztatach ph. „Twoje pieniądze”. Prowadzący przeprowadzili quiz, którzy uczniowie obu klas świetnie rozwiązali. Dzięki takim lekcjom uczniowie przyswoili nowe terminy oraz zapoznali się ze światem finansów, w którym istnieje każdy z nas.
Wszyscy otrzymali pochwały i podziękowania za udział w zajęciach od Warszawskiego Instytutu Bankowości.
Koordynatorką projektu była p. Halina Bonarska, n-lka z nauczania doradztwa zawodowego w naszej szkole.

Art., zdj.: Danuta Gregorowicz