Sezon Sportowy roku szkolnego 2023/2024 rozpoczęty

23.09.2023 r. odbyły się zawody powiatowe dzieci i młodzieży w Indywidualnej
Lekkiej Atletyce. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła kilka medali, uzyskując dobre wyniki.
Igrzyska Dzieci:
Brązowy medal w skoku w dal wywalczył Piotr Malesiński, a sztafeta 4x60m w składzie Michał Nawrocki, Kewin Gawryluk, Piotr Malesiński, Antoni Grabowski pobiegła po brąz.( nauczyciel wf W. Sikora)
Najlepszą zawodniczką zawodów była Aleksandra Zyzało z klasy VI a, która zdobyła dwa medale: brązowy na 60m i złoty w skoku w dal. ( nauczyciel wf A .Zarzecka)
Igrzyska Młodzieży:
Dziewczynki biegające na 600 m miały powody do radości. Marcelina Jagłowska klasa VII a wygrała tę konkurencję, a Zuzanna Obek z klasy VIII B była trzecia.(nauczyciel wf A. Zarzecka)
Medal brązowy w skoku w dal wywalczyła Ewelina Veretiuk klasa VIII a. (nauczyciel wf W. Domańska)
Wśród chłopców medal srebrny na 300 m zdobył Maks Haraburda klasa VII a, medal brązowy w tej samej konkurencji Krzysztof Toczko klasa VII a.
(nauczyciel wf T. Kamiński)