14.06 w obecności Młodzieżowej Rady Miasta odbyło się podsumowanie konkursów ekologicznych pod hasłem: „Przywróć naszą Ziemię”. Uczniowie wykonywali pracę w trzech kategoriach: komiks, gra edukacyjna , projekt multimedialny. Laureatką najlepszego projektu multimedialnego, który można obejrzeć na stronie internetowej szkoły została Magdalena Żabicka z klasy 6b.Kolejne miejsca zajęły: Zuzanna Obek i Maja Jedlińska- uczennice klasy 7b. W kategorii komiks zwyciężyła Zuzanna Polakowska z klasy 5a. Na podium stanęła Julia Haponik -klasa 5b i Hanna Szymczak – uczennica klasy 6a.Młodzi ekolodzy stworzyli wspaniałe gry ekologiczne pod hasłem: „Myślę, nie śmiecę”. Najbardziej pomysłowa okazała się gra Anny Szymczak z klasy 8b, drugie miejsce przypadło Zofii Pieklarz z klasy 7b, trzecią nagrodę otrzymała Oliwia Kalinowska z 4d.
Organizatorzy serdecznie dziękują za patronat finansowy Burmistrzowi Miasta Augustowa p. Mirosławowi Karolczukowi. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach ekologicznych.
Ewa Sadowska