Z okazji Święta Szkoły 17 maja 2023r. odbył się Turniej Sportowy Klas III. Z każdej klasy trzeciej zostały wytypowane drużyny dziesięcioosobowe, które rywalizowały ze sobą w zawodach biegowych, sprawnościowych i zręcznościowych. Uczniowie musieli wykazać się w następujących konkurencjach: bieg
slalomem, bieg przez płotki, bieg z kozłowaniem piłki, rozkładanie woreczków itp. Zawody odbyły się zgodnie z zasadami fair play. Zwyciężyła drużyna , która uzyskała najlepszy czas we wszystkich konkurencjach. Wymagało to dużo wysiłku i zaangażowania ale przede wszystkim liczyła się świetna zabawa. Gratulujemy wszystkim biorącym udział w turnieju!!!

Uzyskane wyniki :
I miejsce Klasa III A
II miejsce – Klasa III C
III miejsce – Klasa III B
IV miejsce – Klasa III D

Turniej przygotowały Renata Chmielewska i Emilia Sobecka.