22 kwietnia setki milionów ludzi na całym świecie  świętowało Dzień Ziemi. Idea troski o niebieską planetę łączy ludzi niezależnie od narodowości, wyznania, zawodu, wieku czy innych kategorii różnicujących. Co każdy z nas  zrobił z tej okazji? Klasa 6c wraz z wychowawcą p. Ewą Sadowską wybrała się do pobliskiego lasu Borki posprzątać teren  biegnący wzdłuż ulic Wrzosowej, Jana Pawła, Konarskiego.  Zauważyliśmy, że w tym roku było znacznie mniej śmieci niż w latach ubiegłych. Cieszy też fakt, że oprócz śmieci nie znajdowaliśmy resztek sprzętu AGD czy ubrań. Miejmy nadzieję ,że znajomość segregacji odpadów służy nam wszystkim a przede wszystkim naszej Ziemi.                                                                                                                                                     Uczestnicy akcji