IGRZYSKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

22.04.2023r. w Supraślu, przy pięknej pogodzie odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego Dzieci i Młodzieży w Biegach Przełajowych.
Czwórka dziewczynek, które awansowały i miały prawo startu w mistrzostwach, dzielnie pokonywała trasę biegu, walcząc o jak najwyższe lokaty. O krok od medalu w roczniku 2010 była Patrycja Rymarczyk z kl. VI a, która
po trudnej walce ostatecznie zajęła 4 miejsce. Jej koleżanka w tym samym roczniku, Marcelina Jagłowska kl. VI a
uplasowała się na 19 miejscu. Opiekunem dziewczyn jest p. A Zarzecka.
Emilia Rymarczyk uczennica kl. VIII d w roczniku 2008 wywalczyła 17 miejsce.
Najmłodsza reprezentantka naszej szkoły Matylda Sokołowska kl. IV c zajęła miejsce 37. Opiekunem tej dwójki jest p. W Domańska.
W każdym biegu startowało po 60 zawodniczek z całego województwa.
Drużyna Dzieci zajęła 14 miejsce w klasyfikacji Zespołowej Dziewcząt na 65 zespołów biorących udział w Igrzyskach.
GRATULACJE!!!!