Ze starego – coś nowego, czyli twórczy recykling

Już po raz kolejny odbył się w naszej szkole konkurs ekologiczny dla klas drugich i trzecich

 

Zadaniem uczniów było wykonanie recyklingowego dinozaura. Uczestnicy wykorzystali materiały, które zazwyczaj lądują w koszu tj. opakowania po jajkach, rolki po papierze toaletowym, plastikowe nakrętki, czyli przedmioty którym nadano drugie życie. Uczniowie włożyli wiele wysiłku i serca w wykonanie swoich dinozaurów, które można było podziwiać na korytarzu szkoły. Budziły one ogromne zainteresowanie zarówno uczniów, ich rodziców jak i nauczycieli.

Konkurs miał na celu kształtowanie prawidłowych postaw ekologicznych zmierzających do selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów.

Dnia 05.12.2022 Pan Dyrektor Leszek Mołodziejko wręczył nagrody wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy za rok.

                                                                    Organizatorzy:

Aneta Grzesiukiewicz

Agnieszka Siemion