28 listopada 2022 r. uczniowie klasy III c mieli okazję zaprezentować swoje różnorodne talenty podczas klasowego show „Mam talent”. Celem naszych popisów było: odkrywanie, rozwijanie i promowanie swoich talentów, a także pokonanie tremy towarzyszącej występom publicznym. Chętni uczniowie w oryginalny sposób starali się przedstawić rówieśnikom swoje pasje, zainteresowania i talenty. Podziwialiśmy więc piękny taniec, recytacje i śpiew, malowane obrazy, rysunki, rzeźby w drewnie, wyroby zapachowe własnej produkcji, makramy. Oklaskiwaliśmy pokaz z dziedziny sztuk walk wschodnich, układy akrobatyczne. Gromkie brawa zebrali również artyści, którzy wykonali własne koncerty. Słuchaliśmy gry na ksylofonie i perkusji. Niezwykłe było też pokazywanie na mapie świata losowo wybranych spośród 60 państw.

Wszyscy przy tym dobrze się bawili.

Serdecznie gratulujemy udanych występów i prezentacji!

Eliza Niedźwiecka, Zofia Milanowska