W dniu 17 maja 2022r. w Centrum Edukacyjnym ,,Supreme” odbył się konkurs ,,SuperKids”, którego celem było sprawdzenie wiedzy z języka angielskiego. Skierowany on był do uczniów klas 1-4 i 5-6. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów. Wszystkim poszło fantastycznie, ale to Maja Zaborowska z klasy 4b zajęła 1 miejsce i wygrała jeden semestr nauki w tej szkole. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                                                                             

                                                                          GOOD LUCK!!!

                                                                                                                                                                                                                   Anna Świątkowska