Dnia1 kwietnia na Prima Aprilis uczniowie klasy II c kolejny raz wybrali się na wycieczkę do Ełku. To nie był jednak żart. Pobyt w Parku Trampolin HOP okazał się dla wszystkich nagrodą za dobre zachowanie przy grze w ,,Agenta’’ i kolejną świetną zabawą. Pod okiem instruktorów i swoich pań dzieci skakały i wykonywały akrobacje na trampolinach, korzystały z basenów z gąbkami, ścianki wspinaczkowej, zjeżdżalni i wielu niezwykłych miejsc. Ta lekcja wf -u była dla wszystkich ciekawym doświadczeniem. W trakcie zabaw dzieci uczestniczyły też w warsztatach manualnych. Każdy tworzył dla siebie pachnące mydełko – wybierał kolor, zapach i elementy dekoracyjne.

Pobyt w Parku Trampolin zagwarantował wszystkim wiele pozytywnych emocji oraz miłe wspomnienia. 

                                                                                           Eliza Niedźwiecka

                                                                                          Zofia Milanowska