Powitanie wiosny klasa 1c rozpoczęła od zajęć w Miejskim Domu Kultury w Augustowie. Pod kierunkiem Pani Renaty Rybsztat dzieci wykonały prace plastyczne pt. : „Portret Pani Wiosny”. Uczniowie wykazali się  ogromną wyobraźnią twórczą i umiejętnością współdziałania w grupie. Było wiele uśmiechów i radości. Wszyscy uczniowie z dużym zaangażowaniem pracowali podczas zajęć. Wykonane portrety zostały wyeksponowane na górnym korytarzu.

W poniedziałek, 21 marca 2022r., oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole. Uczniowie podzieleni zostali na grupy, w których pracowali i wspólnie wykonywali zadania związane z wiosennymi zwiastunami.

Ponadto tego dnia w ramach solidarności z dziećmi z zespołem Downa dzieci z naszej klasy zaprezentowały się w kolorowych skarpetkach.

 

Uczniowie klasy 1c