W dniu 19.03.2022 r. na hali widowiskowo- sportowej w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 4           w Augustowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych.  Do turnieju przystąpiły 4 drużyny: SP2, SP3, SP4 oraz SP Janówka. W sportowej rywalizacji nasze dziewczęta świetnie się spisały, pokonując SP3 (2:0), SP4 (2:0) oraz SP Janówkę (2:0). Tym samym zajęły I miejsce na szczeblu powiatu i uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich.  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny:

 1. Weronika Kunda kl. 8B
 2. Martyna Mikołanis kl. 8B
 3. Natalia Czajka kl. 8E
 4. Oliwia Klepacka kl. 8E
 5. Roksana Łatunowicz kl.8E
 6. Paulina Szkiłądź kl. 8E
 7. Roksana Prawdzik kl. 8E
 8. Marcelina Drążek kl. 8E
 9. Natalia Pawińska kl. 8E
 10. Patrycja Łozowska kl. 8E
 11. Maja Haponik kl. 8E

Trener: Leszek Mołodziejko      

 

 

                     Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom.