Pierwszy dzień wiosny przywitaliśmy jak należy- wagarami- od lekcji.  Zrobiliśmy wolne od typowych zajęć, ale nie od szkoły.

 

Zaczęliśmy od seansu w kinie. Projekcja „Dzieci z Bullerbyn” pokazała nam, jak wspaniałe może być, bliskie przecież lato i zabawy bez komputera, laptopa, telefonu. Nasi rówieśnicy fantastycznie  spędzali czas wśród pięknej przyrody. Po wyjściu z kina poczuliśmy się podobnie- słońce, ciepełko- sama rozkosz.

 

Dziś pamiętaliśmy także o Zespolakach, czyli dzieciach z dodatkowym chromosem, dzieciach z zespołem Downa. Dlatego wzięliśmy udział w skarpetkowym wyzwaniu. Każdy z nas włożył 2 różne skarpetki, aby nie zapominać, że każdy z nas jest inny, ale każdy potrzebuje przyjaciół i akceptacji.

 

                                                                                                     Uczniowie klasy 2 d