Ostatnie dni pokazują, że chęć pomagania innym, ludziom w potrzebie, zdecydowanie jednoczy całą naszą społeczność szkolną. Wszyscy uczniowie wraz z rodzicami aktywnie włączyli się w akcję charytatywną na rzecz Ukrainy.

 

Podobnie było, gdy wielu z nas przyłączyło się do tegorocznej edycji WOŚP. Nasza szkoła „pod batutą”, a raczej pędzlem pani Ewy Kuryło, zorganizowała miejski konkurs plastyczny pt. „Czary mary, włóż różowe okulary”. Jak się można było spodziewać, uczestników zgłosiło się wielu. Wspaniale widzieć tylu optymistów wśród utalentowanych młodszych pokoleń. Widać, że w wykonaniu tych pięknych prac pomogła nie tylko wyobraźnia i różowe okulary malarzy, ale coś więcej… Wszak, „(…) dobrze widzi się tylko sercem. To, co najważniejsze, jest niewidzialne dla oczu.”

 

Nagrodzonych i wyróżnionych było tak wielu, że poniżej wymieniamy tylko uczniów, którzy zajęli zacne pierwsze miejsce:

 

  1. Ola Wojewnik- I c
  2. Mateusz Wasilewski- I b
  3. Emilka Milanowska- II d
  4. Maja Siedlecka- IV a
  5. Ola Nycz- V b
  6. Ola Dadura- VIII b
  7. Zofia Liśkiewicz- VII b

 

Gratulujemy!

 

Tekst: bs