Uczniowie klas trzecich kolejny rok brali udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Kropki.
W tym roku było wiele ciekawych zadań. Jedni uczniowie pisali rady Pani Kropki, własną definicję kropki przy czym powtarzając wiedzę z edukacji polonistycznej, rozszyfrowywali hasło pisane alfabetem Morse’a, szyfrowali rysunki za pomocą kropek, malowali kropki na symbolicznych skrzydłach i na ich tle robili pamiątkowe zdjęcia. Otrzymali też dyplomy z hasłem: „Narysuj kropkę… I zobacz dokąd dojdziesz!”

Inni uczniowie układali zdanie z wyrazów ukrytych na dużych kropkach. Zastanawiali się także, jakie talenty w nich drzemią. Następnie kolorowali kropki na karcie matematycznej  po wyrzuceniu liczby kostką. Tworzyli również swoje wizje na kanwie kropki.

Wszyscy świetnie się bawili pobudzając swoją aktywność, przy tym rozwijając kreatywność.

 

                                                                                                             Wychowawczynie klas trzecich

                                                                                                                 Anna Jakucewicz

                                                                                                                Bożena Kuligowska
                                                                                                                Bożena Szyperek