30 Ogólnopolski Finał Konkursu Odyseja Umysłu wystartował!

17 kwietnia o godz. 17.00 wystartował 30.Ogólnopolski Finał Odysei Umysłu, który w tym roku ma niezwykłą odsłonę, bo wszyscy spotkaliśmy się wirtualnie. Konkurs potrwa do 15 maja, ale przez najbliższe cztery tygodnie nie będziemy się nudzić, gdyż Fundacja Odysei Umysłu przygotowała szereg wydarzeń online, konkursów i niespodzianek. Warto więc śledzić stronę Facebook Odysei Umysłu i ich stronę www. Moje drużyny pracowały od początku sezonu bardzo intensywnie, ale od lutego zaczął się prawdziwy sprint, aby wszystko przygotować na czas. Ich występy będziecie mogli obejrzeć na początku maja, więc zaglądajcie na tę stronę, aby nie umknęły Wam rozwiązania Problemów, z którymi w tym roku zmierzyły się Odyseuszki z Augustowa.

Grupa wiekowa nr 2: Ola, Hania, Milena, Marta, Natalia i Weronika (kl. 7) wybrały Problem nr 3. pt. „Witajcie w waszej bajce”, natomiast gr.wiekowa nr 2.: Ola, Weronika, Julia R., Julia K., Iza, Gabrysia i Oliwia (kl. 8) zdecydowały się na Problem nr 5.: „Skarpety bardzo super- wciąg dalszy nastąpi”. Dziewczyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem, hartem ducha, pomysłowością oraz pasją podczas rozwiązywania problemów. Dziękuję im za to wszystko, bo sytuacja pandemiczna nie była zawsze dla nas łaskawa. Pomimo trudności dałyśmy radę i przygotowałyśmy nagrania naszych rozwiązań. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali i pomagają: Magdzie, Franciszkowi, Asi, Kajetanowi, Pawłowi, Radkowi, Magdzie, Tomaszowi, Adamowi i kolejnej już Magdzie. Szacun dla Was, że wspieracie nasze pasje.

Przed nami jeszcze konkurs Problemów Spontanicznych, więc wciąż proszę o trzymanie kciuków.

Obejrzyjcie kilka zdjęć z występów Drużyn Odyseuszek, aby przekonać się, że Odyseja Umysłu to podróż do krainy kreatywności.

Trener Odysei Umysłu: B.Tomaszewska