ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE DLA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. DO WYGRANIA  KSIĄŻKI „CUKIERKU TY ŁOBUZIE”Nauczyciele bibliotekarze
 😍Uwaga! Konkurs!
Wydawnictwo Żwakowskie, wyłączny wydawca książek Waldemara Cichonia, ogłasza konkurs dla szkół podstawowych p.t. „Dzień Kota w naszej szkole”, w którym można będzie wygrać książki dla biblioteki szkolnej – w tym, w najnowszą, 10. część przygód kota Cukierka! – „Trzymaj się, Cukierku!”, której premiera odbędzie się w marcu br. Nagrody otrzymają również Autorzy nagrodzonych prac!

WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Konkurs przeznaczony jest dla klas I-V szkół podstawowych.
2. Dzieci chcące wziąć udział w konkursie przygotowują, w formie dowolnej, pracę – plastyczną, wiersz, przebranie, plakat, wystrój szkoły, wydarzenie, przedsięwzięcie charytatywne, konkurs etc. – forma i zakres dowolne.
3. Zdjęcie przygotowanej pracy szkoła (nauczyciel bibliotekarz, wychowawca klasy etc.) umieszcza na fesjbukowym profilu kota Cukierka (https://www.facebook.com/Cukierku-ty-%C5%82obuzie-254831497901216), pod niniejszym postem o konkursie. Ostateczny termin umieszczenia posta to 28 lutego 2021 r. Każdą pracę należy opatrzeć informacją o autorze (imię i wiek dziecka, oraz nazwa szkoły i numer klasy). Liczba zgłoszeń jest nieograniczona.
4. Zwyciężają posty (prace) z największą liczbą polubień!

NAGRODY:

Dla bibliotek:

I miejsce – 10 książek dla szkolnej biblioteki
II miejsce – 9 książek dla szkolnej biblioteki
III miejsce – 8 książek dla szkolnej biblioteki
miejsca IV-X – po 5 książek dla szkolnej biblioteki

Dla Autorów:
Dzieci – Autorzy 10 prac z największą liczbą polubień – otrzymają najnowszą książkę autorstwa Waldemara Cichonia „Trzymaj się, Cukierku!” z imienną dedykacją autora!

Przewidziane są dodatkowe nagrody (pocieszenia) w postaci smyczy z Cukierkiem i kubków!

Gotowi? Czas start