O naszych kochanych dziadkach i babciach pamiętamy zawsze. Jednak w tym szczególnym roku jeszcze bardziej martwimy się o nich i ich zdrowie.
Nasi najmłodsi uczniowie jak zawsze nie zawiedli. Gdy tylko z utęsknieniem,większym, a czasem ciut mniejszym ;-), wrócili do szkoły, od razu zabrali się do pracy. Z zapałem szykowali niespodzianki dla swoich babć i dziadków. Widać było, że w pracę wkładają całe serce i miłość do ukochanych seniorów.
Pierwszoklasiści na pytanie: „Za co kochasz swoich dziadków?” udzielali fantastycznych odpowiedzi.
Kochają, bo babcie dobrze gotują, przytulają- miłują, czytają, pysznie gotują i pieką pyszności. Nikt tak jak ona nie pocieszy. Dziadek nie ustępuje pola swojej żonie. Również jest wspaniałym lektorem i towarzyszem każdej zwariowanej zabawy. Doskonale zna się na grzybach i przekazuje tę wiedzę kolejnym pokoleniom.
Dziadkowie to wspaniali nauczyciele. Wielu z nich w czasie nauczania zdalnego przejęło tę rolę przy swoich wnukach.
Wzruszające są też słowa pierwszoklasisty, który powiedział, że gdyby nie babcie, nie miałby takich wspaniałych rodziców.

Szanowne Babcie i szanowni Dziadkowie uczniów SP2- zdrowia, radości, zadowolenia ze swoich rodzin, jak najmniej trosk i spełnienia marzeń życzy cała społeczność szkolna.