Kochani.Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku będą one wyglądały zupełnie inaczej. Ze względu na epidemię, nie możemy spotykać się w większym gronie, zwłaszcza ze starszymi ludźmi, a to oni najbardziej są samotni i potrzebują naszego wsparcia. Dlatego warto zastanowić się  w jaki sposób można pomóc samotnym osobom przetrwać czas pandemii? Może znajdziecie chwilę w przerwie w nauce i podzielicie się swoimi pomysłami?

Zadanie do  wykonania:

Proszę, abyście  napisały lub narysowały, w jaki sposób możecie pomóc  osobom samotnym? Pracę z opisem lub zdjęcie rysunku  prześlijcie do mnie do 15 stycznia 2021. r. na adres:

bozena.tykocka@nauczyciel.sp2aug.pl.

Najciekawsze prace zostaną opublikowane na naszej szkolnej stronie internetowej.

Życzę Wam Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, lepszego Nowego Roku oraz aktywnego wypoczynku w czasie ferii zimowych.

Bożena Tykocka