Z przyjemnością informujemy, że konkurs został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu wpłynęło 9 ciekawych prac. Celem konkursu było zachęcenie do czytania oraz ukazanie, że czytanie to doskonała rozrywka, a dla wielu pasja i wielka przyjemność. To także zwrócenie uwagi tym, którzy nie doznali jeszcze satysfakcji płynącej z lektury książki, że czytać można wszędzie, o każdej porze i w każdym wieku tylko… trzeba zacząć czytać.

Komisja w składzie: Beata Arciszewska, Magda Bielawska, Aneta Grzesiukiewicz wybrała najciekawsze prace.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Julia Niedbała kl. III b

II miejsce – Zosia Liśkiewicz – kl. VI e

III miejsce – Michał Czuper – kl. VI a, Hania Szymczak – kl. IV a

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia.

Zapraszamy wszystkich po odbiór nagród książkowych do biblioteki szkolnej.

Dziękujemy uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Nagrody ufundowała Rada Rodziców.