W  szkole od tygodnia panuje świąteczny nastrój. W dniu dzisiejszym- 20.12.2019r. – odbyła się jasełka bożonarodzeniowa. Tym razem w odrobine innej konwencji. Uczniowie postanowili podarować nowo narodzonemu Jezusowi niezwykłe prezenty – swoje talenty i umiejętności. Mieliśmy przyjemność wysłuchać w ich wykonaniu kolęd, pastorałek i utworów o tematyce świątecznej: „Cicha noc”, „Last Christmas”,. „Wśród nocnej ciszy”, „Mario, czy już wiesz..” oraz recytacji wiersza pt. „Noga świętego Mikołaja”. Na koniec u żłobu stanęli kolędnicy, którzy wprowadzili odrobinę zamieszania i rozbawili publiczność.
Jesteśmy bardzo dumni z talentów, które posiadają nasi uczniowie. Życzymy Wam, abyście je pielęgnowali i rozwijali. Dziękujemy za Wasze wielkie zaangażowanie.
18 grudnia nasze przedstawienie obejrzał gość honorowy – Burmistrz Miasta Augustowa – p. Mirosław Karolczuk.
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i ogromu łask bożych w nadchodzącym 2020 roku!

                            Organizatorki:
                            P. Beata Arciszewska
                            P. Halina Bonarska
                            P. Anna Burakiewicz
                            P. Anna Jakucewicz
                            P. Eliza Niedżwiecka
                            P. Bożena Szyperek
                            P. Agnieszka Jabłońska i P. Małgorzata Śleszy