Rozbiliśmy bank. Nie był to zwykły napad, ale uczciwa aczkolwiek zażarta rywalizacja w IX Miejskich Mistrzostwach w Tabliczce Mnożenia organizowanych przez Społeczną Szkołę Podstawową STO w Augustowie.

W kategorii klas szóstych I miejsce z maksymalną ilością punktów zdobyła Wiktoria Piekarska, II miejsce Justyna Leszczyńska, a tuż za podium znalazł się Mateusz Oskar Obek. W kategorii klas piątych całe podium zajęli uczniowie z naszej szkoły: I miejsce zdobyła Laura Grajewska, II miejsce zajął Łukasz Skindzier, a III miejsce Kamil Cimochowski. Gratulujemy również Patrycji Doroszko i Emilii Rymarczyk, które bardzo dobrze zaprezentowały się na zawodach.

W konkursie brali udział uczniowie z wszystkich augustowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały dwa czteroosobowe zespoły, wyłonione w dwóch etapach eliminacji wewnątrzszkolnych, w których wzięło udział ponad 60 uczniów. Treningi przed mistrzostwami prowadziły panie: Ewa Sobolewska i Agnieszka Karp.