Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w konwencji koncertu życzeń.
Uczniowie skierowali do dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych moc najserdeczniejszych życzeń, do których dołączyli muzyczne upominki. Występ został przyjęty przez publiczność owacjami na stojąco, a dyrektor szkoły w okolicznościowym przemówieniu wyraził podziękowanie, wdzięczność i dumę z kreatywności młodzieży oraz pracy
nauczycieli. Do podziękowań i miłych słów dołączyli się zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Augustowa, Przewodnicząca Rady Rodziców, Prezes Związku Sybiraków oraz pani Barbara Czartoszewska.
W tym roku wielu nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi otrzymało wyróżnienia z rąk Dyrektora Szkoły oraz Burmistrza Miasta Augustowa. Serdecznie gratulujemy!
EB