Wrzesień i październik były w naszym szkolnym życiu bardzo pracowitymi miesiącami. Wszystko nowe i tak wiele rzeczy do nauczenia się.

Uroczystość ślubowania tylko potwierdziła, że nadajemy się na pierwszoklasistów. Zdaliśmy test przygotowany przez króla i królową Kredkolandii bezbłędnie! Znamy przepisy dotyczące bezpieczeństwa w czasie drogi do szkoły, mamy wiedzę na temat naszego kraju i przyrody. Potrafimy śpiewać- nie zawsze najładniej i najczyściej- kto by się czepiał szczegółów, ale najgłośniej to na pewno.

Za zgodą królewskiej pary, w obecności zaproszonych gości, pan Dyrektor- Leszek Mołodziejko i pani Wicedyrektor- Iza Holak mianowali nas na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Augustowie.

Potwierdzeniem były także nasze nowe tarcze szkolne i legitymacje, które otrzymaliśmy, a
także piękne pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i jej przewodniczącej-pani Agnieszce Dogiel za
obecność i ufundowanie pierwszoklasistom eleganckich kokardek, biretów i dyplomów.

Uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami

bs