W dniu 10 grudnia 2022 rozpoczęły się Siatkarskie Igrzyska o Puchar Burmistrza Augustowa.
Reprezentacja szkoły składa się z 7 drużyn męskich i 7 drużyn damskich.
W sobotę rywalizację rozpoczęły 3 drużyny dziewcząt klas czwartych z naszej szkoły. Dziewczyny pokonały wszystkie startujące szkoły (SP3, SP4, SP Janówka), zdobywając 3 pierwsze miejsca!!! Zwycięskie składy:

Burakiewicz Nadia (4b)
Na inaugurację zagrały też „dwójki” chłopców, wśród których brało udział dwanaście drużyn. Nasi uczniowie w składzie:
                    Kamil Bielawski, Dawid Kamiński i Michał Nawrocki zajęli VII miejsce
                   Kacper Zyzało, Aleksander Marciniak i Jakub Dziądziak zajęli IV miejsce
                   Piotr Malesiński i Krystian Sznel zajęli II miejsce.
Młodzi siatkarze pierwszy raz mieli okazję dzielnie szlifować swoje umiejętności podczas takiego turnieju. Rodzice również dopisali i dopingowali swoje pociechy.
W dniu 12.12.2022 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 do zawodów w kategorii klas 7-8 dziewcząt zgłosiły się 4 drużyny ze szkół: SP Janówka, SP 3 Augustów, SP 4  Augustów oraz SP 2 Augustów. Nasze
dziewczęta zajęły 3 miejsce w turnieju.
W niedzielę zagrali też najstarsi chłopcy, czyli klasy ósme. Naszą szkołę reprezentowali: Michaił Koronchyk, Kamil Cimochowski, Łukasz Skindzier, Łukasz Barszczewski, Kacper Doliwa, Mikhaił Bosyi oraz rezerwowi Wojciech Iwanowicz i Miłosz Pietrewicz. Tym razem zagraliśmy znacznie poniżej naszych możliwości i zajęliśmy III miejsce.
W przyszłą sobotę odbędą się kolejne mecze, oficjalne podsumowanie zawodów i rozdanie nagród. Relację znajdziecie na stronie internetowej szkoły