Konkurs „Bomb(k)owa książka”:

Nagrody otrzymują:

1. Magdalena Żabicka V b   ( wyróżnienie) bombka do książki:   L. C. Lewis  „Opowieści z Narni .Lew, czarownica i stara szafa”
  2. Julia Kuzio V b  bombka do książki:  L. C. Lewis  „Opowieści z Narnii Lew, czarownica i stara szafa”
  3. Hanna Szymczak V a   bombka do książki: J.K. Rowling  „Gwiazdkowy  prosiaczek”
  4. Zofia Liśkiewicz VII e  bombka do książki:  J.K. Rowling „Harry Potter i kamień filozoficzny”
  5. Anna Szymczak VII b bombka do książki:    Ch. Dickens  „Opowieść wigilijna”

Konkurs czytelniczo – plastyczny „Zimowa historia”:

Nagrody otrzymują:

I miejsce  ex aequo

1. Maciej Budnik   I b     praca plastyczna do książki : U. Pietra „Ślady na śniegu”
  2. Łukasz Chmielewski   I c     praca plastyczna do książki:  U. Pietra „Zimowa wyprawa”
  3. Oliwia Szymborska   I c     praca plastyczna do książki:  H.Ch. Andresen „Królowa Śniegu”
  4. Filip Sawa  II  a     praca plastyczna do wiersza: W. Chotomska  „Gile”

II miejsce  ex aequo

1. Gabryś Skuba   II c  praca plastyczna do książki: Watson Brown  „Noc wigilijna”
  2. Miłosz Kuzio II a   praca plastyczna do wiersza:  M. Konopnicka „ Zła zima”
  3. Stanisław Chmielewski I a    praca plastyczna do książki:  Bailey Elaine „W krainie śnieżnych bałwanków”
  4. Wiktoria Kulmaczewska II a   praca plastyczna do książki:  E. Wygonik „Ten wyjątkowy dzień. Zaczarowane Boże Narodzenie”

III miejsce ex aequo

1. Maja Haraburda III d    praca plastyczna do książki:  K. Dickens „Opowieść wigilijna” – wersja dla dzieci
  2. Kinga Kapelanik I c        praca plastyczna:   „Mikołajki”

dodatkowo:

Igor Markowski  kl. I a  praca plastyczna :„Zimowa historia”

Konkurs „Kto przeczyta najgrubszą książkę   z biblioteki szkolnej”

Nagrodę otrzymuje:

Inga Mioduszewska  kl. VIII d

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody dla uczestników konkursów zakupiono ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.