1. Zima, święta magia..to wszystko już niedługo…Czekamy z utęsknieniem na pierwszy śnieg bo wtedy świat wygląda jak z bajki…Zaczarowane ulice, parki, drzewa przyprószone śniegiem…w witrynach sklepów świąteczne dekoracje a jak ktoś ma szczęście może też spotkać elfy Mikołaja , które pomagają w organizacji prezentów pod choinkę…

W  oczekiwaniu na święta nasi uczniowie chwycili za farby, pędzle, kredki, mazaki i inne przybory.Powstały  fantastyczne prace, które wzięły udział w konkursie plastycznym  pt” Zimowa Kraina” zorganizowanym przez Augustowskie Placówki Kultury.

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowanie, bo 18 uczniów naszej szkoły wzięło udział w zmaganiach plastycznych.

Wszystkie Krainy były piękne,zimowe, świąteczne i zachwycające a Elfy, które wybierały najpiękniejsze prace miały ciężkie zadanie, bo nadesłanych prac było aż 70.

Tym bardziej jest mi niezmiernie miło zakomunikować , że prace naszych uczniów znalazły się w czołówce.

Konkurs wygrała praca “Szklana tafla “  Patrycji Łozowskiej(  kl.VII e)

Drugie miejsce przypadło pracy “ Ferie z Elfami”Eweliny Radkiewicz (kl.VI d)

Trzecie miejsce otrzymały prace :

• “Zimowa kraina Elfów”   Marty Wasilewskiej (kl.IV b)
  • “Dzień dobry, Zimo”  Zosi Liśkiewicz (kl. VI e)
  • Maja Budnik VI d -III miejsce
  • oraz dwa wyróżnienia : :Magda Żabicka IV b i Karolina Piekarska VII d.

Cieszcie oko i przenieście się na chwilę w ten zimowy , Mikołajkowy Świat !

Serdeczne gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie plastycznym

Ewa Kuryło