Dnia 12 września 2022 roku uczniowie klasy Va i V b ruszyli na wycieczkę szlakiem Warmii i Mazur. W miejscowości Parcz (okolice Wilczego Szańca) przywitał nas przewodnik w stroju Krzyżaka. Wraz z nim zawitaliśmy do grodziska rycerskiego, w którym dowiedzieliśmy się ciekawostek o życiu w średniowieczu. Interesującym punktem wyprawy były również makiety i eksponaty z okresu II wojny światowej. Niektórzy z nas świetnie poradzili sobie na strzelnicy militarnej oraz podczas walki na miecze z Krzyżakiem. Po zakończonych zajęciach mieliśmy czas na szaleństwo w strefie zabaw i miłe chwile przy ognisku.
Uczniowie klasy 5a i 5b wraz z opiekunami: P. Agnieszką Jabłońską, P.Edytą Bielawską i P. Anną Palczewską