,,,,,

tel./fax 87 643 28 55 <> e-mail: admin@sp2aug.pl  <>  http://sp2aug.pl

webmaster: S. Polak, e-mail: spol2006@gmail.com

Strona główna    Dyrekcja    Nauczyciele    Archiwum    sp2aug.pl    BIP     www.gim2.vdl.pl

Uczniowie! Życzymy Wam pięknej pogody, wspaniałej, bezpiecznej zabawy i najlepszego, aktywnego wypoczynku podczas tegorocznych ferii!

luty

Spotkanie opłatkowe środowisk Sybiraków i Armii Krajowej

wpisany 16.01.2017, wtorek

14 stycznia, w kolejnym już roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla Sybiraków i kombatantów Armii Krajowej. Młodzież klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta, kontynuując tradycje sybirackie ...

Wyniki Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych pod patronatem Burmistrza Miasta Augustowa

wpisany 15.01.2017, poniedziałek

III Konkurs Historyczny „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

wpisany 12.01.2017, piątek

12 stycznia 2018 r. Gabriela Kierska uczennica II klasy gimnazjalnej SP 2 odebrała dyplom i nagrody za zajęcie III miejsca w III Konkursie Historycznym „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”.

Kampania cyfrowa CodeWeek 2017

wpisany 10.01.2017, środa

Jest nam miło poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat udziału w międzynarodowym przedsięwzięciu, jakim był udział w kampanii cyfrowej CodeWeek 2017. Po raz kolejny uczniowie klasy II uczestniczyli w CodeWeek. Do wspólnego kodowania zaprosili całą społeczność szkolną począwszy od uczniów z klas I - III po III klasy gimnazjum. Uczniowie tworzyli zakodowane teksty. Gra w kodowanie przedmiotów i ich wyszukiwanie poprzez odpowiednie instrukcje podobała się najbardziej. Liderzy programowania: Emil, Bartosz, Mateusz, Michał, Maciek, Dawid, Ewelina i Gabrysia uczyli uczniów z klas młodszych programowania w programie Scratch i zabawy z robotami.
Opiekunami kampanii cyfrowej były p. Danuta Gregorowicz i Małgorzata Sawicka.

certyfikaty >>>

Spotkanie opłatkowe w „Dwójce” 2017

wpisany 21.12.2017, czwartek

Dnia 21.12.2017 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów klas starszych, pod kierunkiem pani Haliny Bonarskiej, pani Beaty Arciszewskiej, ks. Karola Nowikowskiego i pani Bożeny Tykockiej.

Podsumowanie I etapu akcji "Pieskie życie"

wpisany 21.12.2017, czwartek

Dzieci kochają zwierzęta i chcą im pomagać.  Akcja charytatywna ,,Pieskie życie",  cieszy się zawsze wśród uczniów naszej szkoły  dużym zainteresowaniem.

Celem akcji, koordynowanej od lat  przez  p. Izę Holak i p. Halinę Nowicką, jest wspieranie podopiecznych  augustowskiego przytuliska dla bezdomnych zwierząt prowadzonego przez Stowarzyszenie "Kudłacz".

Certyfikat Przynależności
Do Europejskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie